فراخوان چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» منتشر شد

خانه موسیقی ایران فراخوان حضور متقاضیان برای حضور در چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» در آبان ماه سال ۱۴۰۱ را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری جهان موسیقی به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» به همت خانه موسیقی ایران و با همراهی خانه هنرمندان ایران در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از تاریخ ۲۷ آبان ماه تا ۴ آذر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

علاقه مندان متقاضی حضور در این نمایشگاه تا ۱۵ مهر ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم حضور در این نمایشگاه اقدام کرده و مراحل ثبت نام برای شرکت در این نمایشگاه را سپری کنند.

علاقه مندان و سازسازان برای ثبت نام در این نمایشگاه می‌توانند به صورت حضوری به خانه موسیقی ایران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین برای شرکت در این نمایشگاه فرم حضور را به خانه موسیقی ارسال کنند.

در چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» برای اعضا خانه موسیقی و اعضا کانون سازسازان خانه موسیقی تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است. ضمن اینکه با توجه به محدودیت مکان نمایشگاه اولویت حضور در این رویداد با افرادی است که زودتر فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال کرده باشند.

نمایشگاه «سازخانه» در چهارمین دوره میزبان جلسات و نشست‌های تخصصی است که به زودی با جزئیات اطلاع رسانی می‌شود.

سومین دوره نمایشگاه «سازخانه» ۹ تا ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ با نمایش آثار بیش از ۶۰ هنرمند سازنده ساز و با نشست‌های پژوهشی تخصصی در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

سومین دوره این نمایشگاه در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی در گالری‌های ممیز، میرمیران، پاییز و زمستان خانه هنرمندان برپا شد

دیدگاهتان را بنویسید